تبلیغات
parsiboy - مطالب اسفند 1394
 

بزرگترین فروشگاه شیرازیان

http://www.mobilekomak.com/Upload/UserFiles/images/1(1).png

رفع مشکل  اکانت های هک،اسپم،حذف و بلاک شده  در تلگرام

با توجه به افزایش کاربران و مشکلاتی که در زمینه هک تلگرام (Hack)، اسپم (Spam) ،بلاک (Block) و حذف (Delete) شدن اکانت مطرح شده است تصمیم گرفتیم روشی برای دسترسی و بازیابی اکانت هک و.. شده تلگرام را معرفی کنیم،در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا دلایل رایج هک و اسپم شدن اکانت تلگرام (Telegram) را بررسی میکنیم.

هک اکانت تلگرام توسط هکر (Telegram Account Hack)

در اغلب روش ها و مشکالات  هکر دسترسی شخص را از اکانت خارج و در بیشتر اوقات رمز دو مرحله (tow step password) و ایمیل پشتیبان (recovery email) را فعال میکند (بیشتر کاربران این دو گزینه را در تلگرام فعال نکرده اند) و در نتیجه اکانت از دسترسی شخص خارج میشود و درخواست پول و .. مطرح میگردد یا از اکانت و محتویات آن مثل عکس و پیام ها سو استفاده میشود.

اسپم، بلاک شدن و ارسال نشدن پیغام در تلگرام (Telegram Account Spam)

این مشکل اغلب زمانی رخ میدهد که شما در ارسال پیام های بسیار به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند زیاده روی کنید و از اکانت خود استفاده های تجاری مثل اسپمینگ و.. نمایید و یا اینکه توسط گروهی با هدف خاص ریپورت (Report) به اسپم شوید و اکانت شما بلاک شود.


ادامه مطلب

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

چهارشنبه 26 اسفند 1394

تبدیل شغل فعلی خود به شغل رویایی

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: مطالب خواندنی، 

http://erfanizade.com/uploads/article/o-JOBS-WANTED-AS-KIDS-facebook.jpg


۱- ایده پرور باشید
۲- کارهایی خارج از بازه ی همیشگی خود انجام دهید
۳- روابط خود را توسعه دهید
۴- در موقعیت خود نوآور باشید
۵- وظایف مورد علاقه ی خود را فهرست کنید
۶- لحظات اوج خود را پیدا کنید
۷- نیاز هایتان را از مدیر خود بخواهید

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

http://photokade.com/wp-content/uploads/rezarouhani-bio-photokade-1.jpg
رضا روحانی دیشب در یک تصمیم کاملا اشتباه و عجولانه که در نهایت بر زندگی حرفه ای و کاری خودش بنظر من تاثیر خواهد گذاشت رای خودش رو به یک رپر بنام امین داد و مهدی رو که به گفته همه شایسته حظور در فینال بود رو حذف کرد
از نظر من رضا بزرگترین اشتباه زندگیش رو الان انجام داد و بجای محبوبیت برچسب های متعددی رو برای خودش خرید
رضا روحانی (۹ آبان ۱۳۵۶، رشت) آهنگ‌ساز،نوازنده و تهیه‌کننده موسیقی اهل ایران است. او فرزند انوشیروان روحانی، برادرزاده شهرداد روحانی، و خواهرزاده پوران، خواننده پرآوازه ایرانی، است

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

پنجشنبه 20 اسفند 1394

برخی از رفتار های یک مدیر ضعیف

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: مطالب خواندنی، 

http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1394/10/22/751415_651.jpg


1- تیم کاری اش دچار فرسودگی شغلی شده است
2- از این شاخه به آن شاخه می پرد
3- اهداف را برای اعضای تیم مشخص نمی کند
4- اعضای تیم را در یک محیط عمومی تحقیر می کند
5- فقط بلد است حرف بزند، اما عمل نمی کند
6- از افراد می خواهد تا یک کار را به صورت مستقل انجام دهند
7- بازخورد صادقانه ارائه نمی دهدموارد تکمیلی و بیشتر در اولین کانال تخصصی موفقیت درشغل و تبلیغات

تلگرام

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

چهارشنبه 19 اسفند 1394

بهترین مستندهای مربوط به هخامنشیان

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: بزینس اینترنتی، 

راستش خیلی وقته دوستان ازم درخواست میکنند که بهترین مستند هایی که مربوط به امپراطوری هخامنشیان و کوروش و داریوش کبیر هست را در وب سایت بزارم راستش بدلیل نبودن فضای اپلود گشتم داخل اینترنت  مستند ها رو پیدا کردم که لینک سایتش را هم براتون میزارم

http://s6.picofile.com/file/8242396068/parsi_emp_cd.jpg

مجموعه ای از بهترین و نایاب ترین مستند های مربوط به امپراتوری هخامنشیان شامل :

1-مستند اسرار تخت جمشید (4 ساعت)
2-مستند تاریخ فراموش شده -انیمیشن (1 ساعت)
3-مستند پرسپولیس (1 ساعت)
4-مستند آغاز یک امپراتوری (1 ساعت)
5-مستند کوروش کبیر (1 ساعت)


مجموعه ای از بهترین و نایاب ترین مستند های امپراتوری هخامنشیان

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

یکشنبه 16 اسفند 1394

وینتل چیست

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: تکنولوژی، 

http://apvps.net/wp-content/uploads/2014/10/30.jpg

وینتل عبارتی است که به رایانه‌هایی اطلاق می‌گردد که از پردازشگرهای اینتل یا ای‌ام‌دی با سیستم‌عامل مایکروسافت (ویندوز) بهره می‌گیرند.

در گذشته به این دستگاه‌ها رایانه‌های سازگار با آی‌بی‌ام اطلاق می‌گردید؛ اما در حال حاضر رایانه‌های سازگار با آی‌بی‌ام شامل دستگاه‌هایی که از سیستم‌عامل‌های دیگر مانند یونیکس، لینوکس، ویندوز استفاده می‌نمایند نیز می‌شود که گسترهٔ بیش‌تری را شامل میگردد.


ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

یکشنبه 16 اسفند 1394

14 روش موفقیت آمیز در بازاریابی پیامکی

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: مطالب خواندنی، 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHtqpoz64lqYpTf_hXVLqMUPDrR6soWpfy2SCZ26LKAjca4VY78w
اگر میخواهید با وجود هزینه ی پول و انرژی و سرمایه گذاری در بازاریابی و تبلیغ پیامکی به نتیجه ی مطلوب برسید و از هجوم مشتریان بسیار شگفت زده شوید، باید با اصول اولیه و کلیدیِ این کار آشنا شوید. این نوع بازاریابی فقط به انتخاب یک متن و ارسال آن به عده ای از مردم خلاصه نمیشود. اصول و روش ها و نکاتی وجود دارد که در عین سادگی، بسیار مهم و کلیدی هستند و رعایت آنها در این نوع بازاریابی و تبلیغ، تضمین کننده ی نتیجه ی مطلوب و ماندگار و عدم رعایت آنها، نتیجه ای جز ناکامی و اتلاف وقت و پول و انرژی نخواهد داشت.

نکاتی که در ادامه میخوانید توصیه های کارشناسانه، مؤثر، قطعی و مطمئنی هستند برای اینکه از هزینه ای که برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی صرف میکنید و زحمتی که در این راه میکشید، نتیجه بگیرید.

نکته شماره ۱:  قبل از اینکه اقدام به پنل ارسال پیامک کنید، اول باید بطور واضح و دقیق و مشخص تعیین کنید که قرار است پیامک ها را دقیقاً به چه مخاطبان و مشتریانی ارسال کنید. تعیین این مشتریان یعنی اینکه شما دارید بازارِ هدف و مشتریانی که به احتمال زیاد از شما خرید خواهند کرد مشخص میکنید. در غیر این صورت، پیامک ها به دست کسانی میرسد که نه علاقه ای به محصول شما دارند و نه محصول شما مورد نیاز و مرتبط با کسب و کار آنهاست.

 نکته شماره ۲: توجه داشته باشید که محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید مخاطب عام دارد یا خاص؛ آیا محصول تان به دردِ قشر و گروه خاصی از مردم میخورد؟ آیا تفکیک جنسیتی در مورد محصول شما مطرح است؟ یا به عبارت دیگر آیا مخصوصِ آقایان است، یا بانوان یا هر دو گروه؟ شک نکنید که بدونِ تعیین عام یا خاص بودن مخاطب پیامک، فقط پول و وقت تان را تلاف کرده اید و نمیتوانید آن نتیجه ای را که میخواهید بدست آورید.

ادامه مطلب

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که یک استارتاپ ممکن است مرتکب شود این است که به موقع با نیروی ناهماهنگ خود خداحافظی نکند. این موضوع به طور اخص زمانی مصداق پیدا می کند که تیم شما تنها از تعداد کمی تشکیل شده باشد. افرادی که سعی دارند ارتباطاتی میان خود شکل دهند که آنها را در روز های دشوار و اجتناب ناپذیری که هر شرکتی باید از آنها عبور کند یاری دهند.

اینها سخنان نانسی هوآ، یکی از مؤسسین و مدیرعامل Apptimize است؛ شرکتی مستقر در سیلیکون ولی که توسط گوگل ونچرز و اندریسن هوروویتز تأمین مالی شده است و به شرکت هایی نظیر Vevo، GlassDoor، و Hotel Tonight در ارائه ی اپلیکیشن و آزمودن تغییرات ضروری کمک می کند. او می گوید پس از امتحان کردن افراد متعدد در فرایند تشکیل تیم ۲۵ نفره ی خود، به چند مشخصه ی اصلی رسیده است که نشان می دهند یک نفر انتخاب خوبی برای قرار گرفتن در کنار دیگر اعضای تیم شما نیست.

چه کسی را باید از تیم استارتاپی خود حذف کنیم؟

۱- کارمند مورد نظر به اهداف خود دست پیدا نمی کند

هر شرکتی باید بتواند معیار هایی برای دستیابی به اهداف خود ترسیم کند که اعضای تیمش برای دستیابی به آنها تلاش کنند. اگر به این اهداف دست پیدا نمی کنید، مشکلی در کار هست. هدف گذاری برای کارکنان بخش فروش کار سختی نیست، اما برای مهندسین، کارکنان روابط عمومی یا سرپرست ها چگونه باید هدف گذاری کرد؟ در هر صورت چه بخواهید چه نخواهید، مشکلاتی پیش می آیند که به خاطر عدم حصول نتیجه، دردسر های مفصلی به وجود می آورند. هوآ می گوید «هر کسی باید خروجی منحصر به فردی داشته باشد که متعلق به خودش باشد. حتی اگر خیلی از کسی خوشتان می آید، یا تلاشش را به چشم می بینید، اگر به هدف معین شده نرسد، عدم اتخاذ تغییری اساسی برای کل مجموعه آسیب رسان خواهد بود».

ادامه مطلب

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

سه شنبه 11 اسفند 1394

برندگان اسکار ۲۰۱۶

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: مطالب خواندنی، 

لیست کامل برندگان اسکار ۲۰۱۶ و لیست کامل نامزد ها را می توانید در شنبه مگ ببینید. فیلم مکس دیوانه: جاده ی خشم در ۱۰ دسته نامزد دریافت جایزه ی اسکار شد که از این میان توانست ۶ اسکار را به دست بیاورد. دیکاپریو بعد از سالها بالاخره توانست برای اولین بار اسکار را در اغوش بگیرد.

 

بهترین کارگردان

الخاندرو گونزالس ایناریتو؛ بازگشته The Revanant - برنده.

آدام مک کی؛ بزرگ کوتاه The Big Short

جورج میلر؛ مکس دیوانه: جاده ی خشمگین Mad Max: Fury Road

الخاندرو گونزالس ایناریتو؛ بازگشته The Revanant – برنده

لنی آبراهامسون؛ اتاق Room

تام مک کارتی؛ کانون توجه

ادامه مطلب

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other

جمعه 7 اسفند 1394

روش های کنترل اضطراب

نویسنده: پسر پارسی   طبقه بندی: موفقیت، سبک زندگی، 

اگر ارائه، جلسه ی حساس فروش، و یا سخنرانی مهمی در برابر تعداد زیادی مخاطب در پیش دارید، احتمالاً به امید پیدا کردن راهی برای حفظ خونسردی حین انجام این کار مشغول خواندن این مقاله هستید. اما بر اساس یافته های الیسون وود بروکس، محقق هاروارد، اگر واقعاً می خواهید به نحو احسن از پس چالشی که در پیش دارید بر بیایید، باید در نظر داشته باشید که راز این کار این است که خونسردی خود را حفظ نکنید.

چگونه می توان با هیجان، از پس اضطراب بر آمد؟

همه ی ما می دانیم که اضطراب بیش از حد می تواند قلب را شدیداً به تپش بیندازد، باعث تعریق در کف دست ها شود، و در بدترین حالت، عملکرد صحیح مغز شما را از کار بیندازد. بنابراین عقل سلیم به ما می گوید برای تحت کنترل نگه داشتن نشانه های فیزیکی اضطراب، باید هر کاری که می شود انجام داد. اما پژوهش بروکس نشان می دهد این رویکرد سنتی برای دست و پنجه نرم کردن با استرس، در حال از دست دادن اعتبار خود است. بروکس در این باره به مجله ی هاروارد می گوید: «برای اینکه بتوانید خونسردی خود را حفظ کنید و به کار خود ادامه دهید، باید با فیزیولوژی بدنتان، یعنی واکنش های خودکار فیزیکی در برابر موقعیت بجنگید و این، کار بسیار دشواری است».

شما مضطرب نیستید، هیجان زده اید

پس به جای حفظ خونسردی چه کار باید کرد؟ سعی کنید در جهت واکنش بدن خود به اضطراب حرکت کنید نه بر خلاف آن. به جای آنکه سعی کنید تپش قلب خود را پایین بیاورید، به چشم دیگری به موضوع نگاه کنید. به خودتان بگویید اضطراب ندارید، بلکه هیجان دارید. هر چه باشد این دو حالت احساسی (اضطراب و هیجان) از لحاظ فیزیکی بسیار به یکدیگر شباهت دارند. این استراتژی به نظر بیش از اندازه ساده می آید، تا حدی که ممکن است فکر کنید نتیجه بخش نیست. اما بروکس آن را در یک مجموعه آزمایش به آزمون گذاشته است. او از چند نفر داوطلب خواسته به آزمایشگاهش بروند و کاری استرس زا مثل سخنرانی انجام دهند.

چگونه می توان با هیجان، از پس اضطراب بر آمد؟

شرکت کنندگان در این آزمایش به سه گروه تقسیم شدند. اعضای یکی از این سه گروه به خودشان گفتند «آرام هستم»، گروه دیگر به خودشان گفتند «اضطراب دارم» و گروه آخر «هیجان دارم». سپس به عملکرد هر یک بی طرفانه امتیازدهی شد. سؤال اینجاست که آیا چیز بی اهمیتی در حد واژه ای که آنها برای توصیف احساس خود به کار می گرفتند بر عملکردشان تأثیر گذاشت؟ بروکس می گوید کسانی که پیش از سخنرانی به خود می گفتند «هیجان دارم» از لحاظ معیار بی طرفانه ای که برای عملکردشان در نظر گرفته شده بود به واقع امتیاز بهتری کسب کردند.

بروکس علت اثربخشی چنین مداخله ی ساده ای را توضیح می دهد. او می گوید شما وقتی احساس اضطراب دارید، گوش به زنگ تهدید ها هستید، اما وقتی هیجانزده باشید، چارچوب ذهنی شما به دنبال فرصت خواهد بود، به گونه ای که به تمام اتفاقات خوبی که می تواند رخ دهد فکر خواهید کرد. به این ترتیب احتمال اتخاذ تصمیم ها و اقداماتی که ممکن است به نتایج خوبی منجر شوند نیز بالا می رود.

ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other


نویسندگان

نظرسنجی

  درصورتی که شرایط مهاجرت را داشته باشید ایا از ایران میروید؟
 • ابر برچسبهاآمار وبلاگ

 • کل بازدید : 0
 • بازدید امروز :1
 • بازدید دیروز : 8
 • بازدید این ماه : 1
 • بازدید ماه قبل : 6
 • نویسنده : پسر پارسی
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

پکیج اموزش تصویری بورس از مبتدی تا پیشرفته بزرگترین فروشگاه شیرازیان