تبلیغات
parsiboy - رفع مشکل اکانت های هک،اسپم،حذف و بلاک شده در تلگرام
 

بزرگترین فروشگاه شیرازیان

http://www.mobilekomak.com/Upload/UserFiles/images/1(1).png

رفع مشکل  اکانت های هک،اسپم،حذف و بلاک شده  در تلگرام

با توجه به افزایش کاربران و مشکلاتی که در زمینه هک تلگرام (Hack)، اسپم (Spam) ،بلاک (Block) و حذف (Delete) شدن اکانت مطرح شده است تصمیم گرفتیم روشی برای دسترسی و بازیابی اکانت هک و.. شده تلگرام را معرفی کنیم،در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا دلایل رایج هک و اسپم شدن اکانت تلگرام (Telegram) را بررسی میکنیم.

هک اکانت تلگرام توسط هکر (Telegram Account Hack)

در اغلب روش ها و مشکالات  هکر دسترسی شخص را از اکانت خارج و در بیشتر اوقات رمز دو مرحله (tow step password) و ایمیل پشتیبان (recovery email) را فعال میکند (بیشتر کاربران این دو گزینه را در تلگرام فعال نکرده اند) و در نتیجه اکانت از دسترسی شخص خارج میشود و درخواست پول و .. مطرح میگردد یا از اکانت و محتویات آن مثل عکس و پیام ها سو استفاده میشود.

اسپم، بلاک شدن و ارسال نشدن پیغام در تلگرام (Telegram Account Spam)

این مشکل اغلب زمانی رخ میدهد که شما در ارسال پیام های بسیار به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند زیاده روی کنید و از اکانت خود استفاده های تجاری مثل اسپمینگ و.. نمایید و یا اینکه توسط گروهی با هدف خاص ریپورت (Report) به اسپم شوید و اکانت شما بلاک شود.اغلب در صورت بلاک شدن دسترسی شما همچنان به اکانت باقی است و فقط قادر به استفاده از برخی امکانات تلگرام مثل ارسال پیام به گروه ها (پیام ارسال نمیشود و فقط در حالت waiting یا همان آیکن ساعت باقی می ماند و دو تیک سبز ارسال پیام زده نمیشود) یا ارسال پیام به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند و شما در لیست دوستان آنها قرار ندارید (آیدی یا شماره همراه شما را ندارند ) محروم میشوید.

متاسفانه تلگرام هنوز مدت زمان یا پیغام مشخصی برای اشخاصی که بلاک یا اسپم میشوند تعیین نکرده است.


بازیابی اکانت هک شده تلگرام (Telegram Hacked Account Recovery)

خب حالا که دلایل را برررسی کردیم به سراغ راه حل میرویم اما قبل از هر چیز مثل تمام آموزش های دسترسی به اکانت ها هک یا اسپم شده باید عنوان کنیم که استفاده از این روش به منزله بازگشت صدرصد اکانت شما نیست و شما باید برای دسترسی مجدد صبور باشید و چند مرحله را پشت سر بگذارید.

برای بازیاب اکانت هک شده ای که فعلا هیچگونه دسترسی به آن ندارید تنها یک راه جلوی روی شمات آن هم مکاتبه با تلگرام،عنوان مشکل، ارائه اطلاعات پایه ای که شما از آنها اطلاع دارید و منتظر ماندن برای دریافت پاسخ درخواست مطرح شده از سوی تلگرام هستید.در این فرم شما باید در بخش Please describe your problem: مشکل خود را مطرح کنید،جهت مطرح کردن مشکل به نکات زیر توجه کنید:

 • کلیه پیغام ها باید به زبان انگلیسی مطرح شوند و در صورتی که تسلط کافی ندارید از یک شخص مطمئن و مسلط کمک بگیرید
 • پیغام باید تا حد ممکن کوتاه،مودبانه و حاوی اطلاعات مهم (بدون مطرح کردن مسائل حاشیه ای) باشد
 • در متنی که در این بخش وارد میکنید سعی کنید اطلاعات مثل تاریخ و محل ایجاد اکانت ، لیست دوستان،آخرین زمان و مکان دسترسی و حتی ها تصاویر  کدها و پیام ها ارسال شده توسط تلگرام به اکانت شما نیز باشد و حتما طریقه هک شدن خود را نیز در متن به صورت کوتاه بیان کنید.در کل اطلاعات مفیدی که میتوانید تا جای ممکن به اثبات مالک بودن شما کمک کنند را به صورت خلاصه در این بخش مطرح کنید

در بخش Your phone number ترجیحا شماره تلفن متصل به اکانت هک شده (یا شماره تلفن دیگر) به صورت بین الملی یعنی +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۹۸ و در بخش Your email ایمیل آدرس درست و معتبر خود را وارد کنید چون از همین طریق به درخواست شما پاسخ داده میشود.

پس از پر کردن درخواست بر روی Submit کلیک کنید و منتظر دریافت پاسخ از سوی تلگرام به شماره تلفن یا ایمیلی که وارد کرده اید باشد.


اگر روش فوق موثر نبود و هکر همچنان از اطلاعات شما در حال سو استفاده کردن است و مساله دسترسی و بازیابی اکانت بسیار برای شما حیاتی بود پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنید و یا از طریق فرم ارسال گزارش مردمی این موضوع را مطرح کنید تا مرحل شناسایی و دستگیری هکر انجام شود.


بازیابی و دسترسی مجدد به امکانات کامل در اکانت های اسپم شده تلگرام (Telegram Spam Account Recovery)

در صورتی که اکانت شما اشتباها اسپم شده و فقط میتوانید به لیست دوستان خود پیغام بفرستید و برخی از امکانات برای شما محدو شده استباید مراحله زیر را طی کنید:

۱- ارسال ایمیلی با عنوان SPAM به ایمیل آدرس spam@telegram.org

۲- در محتوا ایمیل به زبان انگلیسی و محترمانه مشکل اسپمینگ خود را عنوان کنید

۳- حتما شماره تلفن متصل به اکانت که اسپم شده است را به صورت بین الملی (یعنی با پیش کد کشور مثل +۹۸۹۱۲۱۲۳۴۹۸ ) در متن ایمیل عنوان کنید

۴- پس از انجام مراحل بالا ایمیل را ارسال و منتظر دریافت پاسخ از بخش پشتیبانی اسپم تلگرام باشید


ارسال به: Balatar Twitter Facebook Addthis to other


نویسندگان

نظرسنجی

  درصورتی که شرایط مهاجرت را داشته باشید ایا از ایران میروید؟
 • ابر برچسبهاآمار وبلاگ

 • کل بازدید : 0
 • بازدید امروز :1
 • بازدید دیروز : 8
 • بازدید این ماه : 1
 • بازدید ماه قبل : 6
 • نویسنده : پسر پارسی
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

پکیج اموزش تصویری بورس از مبتدی تا پیشرفته بزرگترین فروشگاه شیرازیان